Each Freshly meal is perfectly sized for 1 person to enjoy at 1 sitting. Our fully- prepared meals are delivered fresh, and ready to eat in 3 minutes.
And Freshly's price reflects that. Plans start at $49.99 per week for four meals; delivery is not included. That's $12.50 per meal. The cost drops to $9.99 per meal if ...
Plans and menu. Each Freshly meal is one serving, for one person, at one sitting - just heat and eat. 4 Meals. per week. $11.49 / Meal. Choose · 6 Meals.
Find the best meal kit delivery services providing you with fresh
Freshly meals cost between $7.99 and $11.50 each, depending on how many you ...
You can even change the meal plan with every order.
A person who is looking for a low carb meal delivery service may want to
We offer 4 meal plans for you choose from:4 meals a week is $45.96 + $5.99 shipping = $51.956 meals a week is $56.94 + $5.99 shipping =...
How Much Does Freshly Cost? Depending on the quantity of meals you buy, each individual meal is anywhere from about $8 to $11.50 apiece.
And the weekly cost of the 12-meal plan is actually lower than similar 12-meal plan offerings from other prepared meal delivery services. You can ...